Ben bir Selvi boylu yardan ayrıldım.

Köşe yazılarını derliyoruz.

Moderatörler: sitare, kardelenim, Divane, veli, beyaz dilekce, fyznur, gülümse, kelimat, my, Huucu, gulce

Kullanıcı avatarı
Ahmet
Hafız Üye
Hafız Üye

Ben bir Selvi boylu yardan ayrıldım.

Mesaj gönderen Ahmet » 05 Haz 2007, 17:42

Kalbimde yazmaya çalıştığım o mührüne kurban olduğum

Anam babam sana feda olsun diyen yiğitlerin misali bir teline feda etseydim şu biçare beni.Ben olamadığım şu iğrenç beni.Günah deryasındaki havuzdan bir türlü tam olarak çıkamamış ,artık benim bile kendisinden şüphe ettiğim şu zavallı beni.Temizlenir miydim sahi o zaman Efendim

Kahramanların gibi değiliz elbette Yaşına rağmen ısrarla şehadet şerbetini içmek isteyen küçüğün yüreği yok belki bizde Ama hasretiz sana Şaşkınız halimize

Mesajın kalplerdeki ferman Ulaşacak inşallah cümle aleme Biz Kevser havuzundaki randevuyu bekleyen aciz,zayıf,yorgun düşmüş varlıklar Susuzluğumuzun şerbetini o güne saklıyoruz.Ellerinin dudaklarımızla birleşeceği o güne

Medine Ensarı misali ,kalplerimizin en müstesna köşesindesin Yorgunluktan biçare kalmış,göremez ,duyamaz olmuş bu sinelere hissettir kendini Hissettir,süründür ve gerekirse öldür yolunda.

Ve şimdi seni güllerle anıyoruz .Herşeye rağmen Seninle olmaya çalışıyoruz Bütün ihtişamıyla karşımızda olan şu yalan dünyayı her zaman koyamasak da şöyle bir yanaSeni senden kalanlarla yaşamaya,yaşatmaya çalışıyoruz .

Resim
İlmin Sonu Yoktur,ama Yarısı Hafızlıktır...

Kullanıcı avatarı
rostusabiberi
Süper üye
Süper üye

Mesaj gönderen rostusabiberi » 13 Haz 2007, 15:13

Anam babam sana feda olsun diyen yiğitlerin misali bir teline feda etseydim şu biçare beni,
keşke o asra yetişmek , zorluklara rağmen tasdik edenlerden olmak nasip olsaydı...rabbinm bu zamandada bizleri tasdik edenlerden eylesin...
esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü ebeden daima....

allahaimanet

Kullanıcı avatarı
Ahmet
Hafız Üye
Hafız Üye

Mesaj gönderen Ahmet » 13 Haz 2007, 19:24

Amin :))
İlmin Sonu Yoktur,ama Yarısı Hafızlıktır...

Kullanıcı avatarı
olben
Namaz Aşığı
Namaz Aşığı

Mesaj gönderen olben » 13 Haz 2007, 19:38

AMİN.......
Mevlam yolundan izinden kitabından sünnet-i nebiyden ayırmasın şaşırtmasın....
AMİN.............
Din kardeşini bir günahından dolayı ayıplayan kendiside o günahı işlemedikçe vefat etmez.